Łukasz
Certyfikat Google Advertising Professional

Certyfikat Google Advertising Professional

Miło nam poinformować, że 7 lipca 2012r. zostaliśmy Certyfikowanym Partnerem Google AdWords. Aby uzyskać tytuł Certyfikowanego Partnera Google AdWords musieliśmy sprostać wysokim wymaganiom Google.

Certyfikowani partnerzy Google AdWords to specjaliści zajmujący się marketingiem online, agencje i inni specjaliści – zajmujący się np. marketingiem w wyszukiwarkach (SEM), optymalizacją witryn pod kątem wyszukiwarek (SEO) i konsultingiem marketingowym – którzy obecnie zarządzają kontami AdWords lub chcą nimi zarządzać. Muszą oni być zarejestrowani w programie i mieć aktywne konto AdWords. Partnerzy dokładają wielu starań, by uzyskać ten tytuł. Muszą m.in. zdać egzaminy wymagające wykazania się dogłębną znajomością programu AdWords.

Podnosimy poprzeczkę certyfikacji AdWords. Dzięki aktualizowanym na bieżąco i kompleksowym szkoleniom, dajemy Państwu pewność, że uzyskany przez nas certyfikat jest gwarancją znajomości najnowszych narzędzi i sprawdzonych metod w zarządzaniu kontami AdWords.
Aktywny certyfikat Partnera Google AdWords jest potwierdzeniem zaangażowania specjalistów Alte Media w poszerzanie wiedzy z zakresu marketingu w wyszukiwarkach oraz zarządzania kampaniami o odpowiednich budżetach. Podjęcie współpracy z naszą firmą to pewność trafnego wyboru i szansa na poznanie mechanizmów funkcjonowania systemu Google AdWords, gdyż chętnie dzielimy się wiedzą z naszymi Klientami.

Możliwe, że podobnie jak wielu reklamodawców nie masz wystarczająco dużo czasu, by uczyć się korzystania z AdWords i zarządzać własnym kontem reklamowym. Dzięki współpracy z nami możesz oszczędzić czas i zwiększyć zwrot z poniesionych inwestycji.

Każdy Certyfikowany partner Google poświęcił dużo czasu na szkolenie z zakresu AdWords, aby uzyskać certyfikat. Jego wiedza może ułatwić Ci prowadzenie kampanii oraz przyczynić się do uzyskania nowych potencjalnych sprzedaży i rozwoju działalności dzięki programom reklamowym Google.

Zdobywając ten prestiżowy tytuł znaleźliśmy się w gronie kilkunastu wiodących agencji SEM w Polsce.