Wiktoria Szelmicka

Na początku grudnia Google opublikowało na Twitterze wpis dotyczący kolejnej aktualizacji algorytmu. Proces wdrażania Core Update ma potrwać około 2 tygodnie. Musimy być przygotowani na możliwe zmiany w pozycjach stron w wynikach organicznych Google.

W ramach aktualizacji algorytmu Google będzie ponownie oceniać witryny internetowe. 

Strony, których właściciele bądź administratorzy poświęcili czas na ich optymalizację, wyeliminowali wszelkie błędy oraz posiadają wartościowe i użyteczne treści nie powinni martwić się o utratę pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania Google.

google aktualizacja algorytmu 12

Google: aktualizacja algorytmu


Oczywiście osoby, które prowadzą prawidłowo działania związane z SEO oraz posiadają wysokiej jakości, użyteczną stronę internetową, nie powinny się martwić aktualizacją algorytmu. Jednak ludzie posiadający witryny wymagające poprawy powinni mieć się na baczności! 

W Alte Media codziennie monitorujemy pozycje stron klientów na wybrane do pozycjonowania słowa kluczowe. Na bieżąco wychwytujemy wszelkie wahania pozycji oraz reagujemy na wszelkie nieprawidłowości. Dzięki temu możemy nieustannie poprawiać wyniki witryn naszych klientów i dostarczać wartościowy ruch na ich strony internetowe!