Łukasz

Jak ten czas mija! Stuknął nam kolejny rok :) Alte Media jest już 12 lat na rynku marketingu internetowego! Przez ten czas wiele się zmieniło. Nie tylko narzędzia, ale także tempo pracy. Każdego dnia nasz zespół daje z siebie 200% aby działać skutecznie!

Reklama internetowa to bardzo dynamiczna branża, trudno jest się w niej nudzić. Umożliwia nam także dużą kreatywność i jednocześnie pozwala w jasny i klarowny sposób mierzyć efekty naszych działań.

Szkolenia z marketingu internetowego

Od ostatnich urodzin nasza agencja poszerzyła swój profil działalności. W chwili obecnej poza świadczeniem usług z zakresu marketingu internetowego prowadzimy także szkolenia i warsztaty praktyczne w tej tematyce. Jak do tego doszło? Podyktowane zostało to faktem, że wiele osób zgłaszało się do nas z prośbą o przeprowadzenie krótkiego szkolenia lub wprowadzeniem do pewnych technik działania narzędzi marketingu online. Często już na poziomie przygotowywania przeprowadzamy mini szkolenia, bo nie każdy marketer musi znać się na marketingu internetowym – jasna sprawa. Widząc tak ogromną potrzebę postanowiliśmy uruchomić Szkolenia z Alte Media. Więcej o nich poczytać możecie na stronie: www.szkolenia.altemedia.pl

Mamy na pokładzie specjalistów z wielu dziedzin, którzy nie spędzają w pracy ani chwili :) Dlaczego? …bo realizują swoją pasję do marketingu internetowego! Pozycjonowanie, Google AdWords, Social Media, Analityka internetowa – w tym specjalizuje się Alte Media.

Nowe biuro, dalsze wyzwania i rozwój!

Ten rok to również przeprowadzka do nowego biura. Od lutego jesteśmy mieszkańcami Pomorskiego Parku Naukowo-technologicznego w Gdyni. Doskonałe miejsce do rozwoju i dalszego poszerzania swoich horyzontów.

Trzeba jednak patrzeć w przyszłość! Co nas czeka? Jakie mamy plany? Z pewnością będzie o nas jeszcze głośniej:)! Zapraszamy do pilnego śledzenia naszych kanałów social media i bloga. Pamiętajcie – lubimy dzielić się swoją wiedzą!

W zwyczaju mamy rozdawać prezenty z okazji swoich urodzin. Tym razem rozdawaliśmy babeczki wśród parkowiczów w gdyńskim PPNT.

Podobne tematy