Marta

Ponownie mieliśmy ogromną przyjemność podzielić się naszą wiedzą. Wraz z Pracodawcami Pomorza zorganizowaliśmy szkolenie z cyklu „Jak pozyskać Klienta przez internet – skuteczny marketing z Google”. Frekwencja dopisała, a słuchacze byli aktywni. Udało nam się dowieść, że marketing online może być interesujący, a przede wszystkim skuteczny.

Musimy się pochwalić, że szkolenie z 25 listopada było wynikiem ogromnego zainteresowania naszymi poprzednimi spotkaniami. Dla wielu osób zabrakło miejsca, ale skoro chętnych do słuchania naszych wykładów jest tak wielu, nie mogliśmy przejść obok tego obojętnie. Bardzo nas cieszy, że wśród właścicieli firm oraz specjalistów ds. marketingu wzrasta chęć poszerzania wiedzy na temat Google i jego roli w procesie pozyskania klienta, o których zawsze i wszędzie chętnie opowiadamy. :)

Czym jest marketing internetowy?

Na to kluczowe pytanie staraliśmy się odpowiedzieć. Uczestnicy szkolenia poznali także m.in. tajniki reklamy Google AdWords i Gmail, opowiedzieliśmy o remarketingu i zwiększaniu świadomości marki w sieci, analityce internetowej oraz roli stron internetowych w skutecznych działaniach marketingowych.

Nieskrywaną radość sprawiło nam aktywne słuchanie uczestników. Padło wiele pytań w czasie samej prezentacji, jak i po jej zakończeniu. Oznacza to, że udało nam się zainteresować zgromadzoną publiczność. Cieszy nas także pozytywny odzew i szczere wypełnianie ankiet.

Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować Pracodawcom Pomorza za wspólną organizację szkoleń. Było to nasze ostatnie spotkanie w tym roku. Obiecujemy, że na nadchodzące dwanaście miesięcy przygotujemy wiele nowych tematów, wrócimy z pozytywną energią, bogatsi o kolejne doświadczenia.

Zapraszamy do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych – dzięki temu zawsze będziecie na bieżąco z naszymi szkoleniami.

Poniżej fotoleracja z wydarzenia. Uśmiechy gości i prelegentów potwierdzają, że było inspirująco ;).

Podobne tematy