Julia

Od niedawna możemy korzystać z nowej usługi przy kampaniach reklamowych na Facebooku. Jest to remarketing, dzięki któremu możemy w szybki i prosty sposób dotrzeć do osób, które odwiedziły Twoją stronę lub sklep internetowy i wyświetlić im reklamy dotyczące Twojej witryny lub konkretnej oferty. Dzięki temu zyskasz możliwość ponownego kontaktu z potencjalnymi klientami na jednym z największych portali społecznościowych – Facebook.

Jak to działa?

Sposób działania jest bardzo prosty, użytkownik odwiedza Twoją witrynę internetową. Niektórzy dokonują zakupu lub korzystają z oferty, natomiast inni tylko przeglądają produkty lub oferowane usługi. Dzięki reklamom remarketingowym możemy przypomnieć im o naszej ofercie w postaci reklam z obrazkiem graficznym, w czasie gdy przeglądają swój profil Facebook’owy.

remarketing-fb

Co musisz zrobić?

Wystarczy, że dodasz specjalnie wygenerowany kod remarketingowy do swojej witryny, aby identyfikował osoby odwiedzające. W tym celu, skopiuj go i wklej między znaczniki nagłówka <head> i </head> na wszystkich stronach swojej www.

Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie internetowej klikając tutaj. Służymy pomocą :) !