Sławek

III edycja targów ehandlu za nami.  Po ponad 6 godzinnej podróży dotarliśmy szczęśliwie do Wrocławia. Choć aura nie nastrajała na opuszczenie domów i firm, zjawiło się sporo zwiedzających. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Było nam niezmiernie miło wszystkich poznać i porozmawiać. Tym, którym z jakichś powodów nie udało się do nas dostać zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Oto jak prezentowało się nasze stoisko:

Same targi zrobiły na nas pozytywne wrażenie. Mimo lekkiego chaosu organizacyjnego i braku Internetu w pierwszych minutach po otwarciu, dzieliliśmy się wiedzą i odpowiadaliśmy na pytania zwiedzających. Pierwsze godziny minęły jak sekundy, reszta dnia równie szybko. Przeprowadziliśmy wiele analiz stron, poznaliśmy potrzeby i problemy prowadzących ebiznesy oraz staraliśmy się nakreślić dalsze działania.

Podczas targów rozdaliśmy wiele ulotek, wizytówek, a także mieliśmy okazję zobaczyć co nowego dzieje się „w branży”. Już chodzą nam po głowie nowe pomysły na rozwiązania marketingowe :)

Mamy nadzieję, że na kolejnych targach znowu się z Państwem spotkamy z nowymi pomysłami i bogatsi o nowe doświadczenia.

Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnej edycji targów!

Podobne tematy