Sławek

Już za parę dni czekamy na Państwa we Wrocławiu. W Hali Stulecia będziemy mieli przyjemność zaprezentowania naszych usług i porozmawiania z każdym w miłej atmosferze.

III edycja targów ehandlu odbędzie się 24 października i jest dla nas pierwszą tego typu imprezą. Zwarci i gotowi a przede wszystkim uśmiechnięci, zapraszamy każdego na nasze stoisko znajdujące się niedaleko wejścia do hali. Wszystkim zainteresowanym służymy wiedzą i doradztwem z zakresu marketingu internetowego. Na naszym stoisku będzie się można zapoznać  z możliwościami dotyczącymi pozycjonowania, linków sponsorowanych i remarketingu dla danej strony internetowej. Na miejscu sporządzimy analizę strony i nakreślimy właściwy kierunek działania. Analiza będzie obejmować aspekty techniczne, wskaże ewentualne poprawki, a także sprawdzimy jakie czynniki zewnętrzne wpływają na widoczność serwisu w Internecie. Cały raport będzie przygotowywany na miejscu w formie wydruku.

Targi ehandlu to doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć czegoś na temat handlu i funkcjonowaniu firmy w internecie. To również właściwe miejsce na nawiązywanie nowych kontaktów i poznawanie partnerów z branży e-commerce i nie tylko.

Wśród 90 wystawców znajdą się dostawcy platform e-commerce, aplikacji ułatwiających funkcjonowanie i zarządzanie sklepem i firmą w internecie, a także agencje marketingowe, firmy logistyczne, hostingowe, odpowiedzialne za płatności i wiele innych. Branża głównie współpracująca z klientami online, będzie miała okazję pokazać się w realnym świecie. Każdy więc znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Targi rozpoczynają się o godzinie 10 i potrwają do 18. Wstęp oczywiście bezpłatny :)

Serdecznie zapraszamy!

Oficjalna strona targów pod adresem: http://targiehandlu.pl

Podobne tematy